Browse By

Bawełniane gadżety reklamowe

Bawełna to materiał, który ma wiele zalet. Jest on naturalny, miękki, przyjemny w dotyku, a przy tym trwały i mocny. Bawełnę można barwić na różne kolory, jak również wykonywać na niej nadruki przy pomocy specjalnych urządzeń.

Torby materiałowe – praktyczny gadżet reklamowy

torby bawełnianeWspółcześnie większość ubrań jest robiona właśnie z bawełny o różnej grubości o różnych splotach. Jednak bawełnę można wykorzystywać nie tylko do produkcji ubrań, ale także przy gadżetach reklamowych. Jak można ten fakt wykorzystać? Na pewno najbardziej znany jest ceniony producent toreb bawełnianych. Torby bawełniane są znanym gadżetem marketingowym. Mogą zarówno stanowić samodzielne akcesorium, jak i opakowanie dla paczki prezentowej, czy kilku gadżetów. Taka torba ma standardowy kształt kwadratu, ma dwa uchwyty, dzięki czemu torbę można nosić wygodnie na ramieniu. Torba bawełniana jest tania, a wystarczy dodać do niej logo czy nazwę firmy napisaną ładną czcionką i od razu mamy firmowy gadżet. Torba może być sprzedawana lub rozdawana na targach wystawienniczych, można w nią także pakować zestawy prezentowe dla klientów, na przykład z okazji rocznicy działalności firmy, czy też z okazji Bożego Narodzenia.

torby bawełnianeJednak torby to nie jedyny gadżet, jaki można wykonać z bawełny. Kolejnym akcesorium mogą być poszewki i poduszki. Do zdecydowanie bardziej oryginalny i nietypowy gadżet niż torby. Taka poduszka może znajdować się na przykład na firmowej kanapie w poczekalni. Ozdobne poduszki mogą być nagrodami w konkursach organizowanych przed przedsiębiorstwo. Stanowią ładną dekorację przestrzeni, są wygodne, a przy tym nadal reklamują działalność biznesową. Trzecim bawełnianym gadżetem reklamowym mogą być koszulki. W końcu bawełnę wykorzystuje się głównie do produkcji ubrań. Taka koszulka nadaje się z pewnością dla pracowników, którzy obsługują klientów lub też takich którzy reprezentują firmę na branżowych targach wystawienniczych. Koszulki reklamowe często mają małe logo na przedniej kieszonce lub też napisane chwytliwe hasło reklamowe odnoszące się do działalności firmowej. Koszulka jest estetycznym akcentem, a przy tym jej noszenie jest wygodne, pracownicy będą czuć się w nich komfortowo. Koszulki również można dodawać do nagród konkursowych, szczególnie takie, które wyglądają bardzo atrakcyjnie i posiadają ładny krój.

Jak widać bawełna jest dobrym materiałem na gadżety reklamowe. Można z niej wykonywać torby, poduszki i koszulki. To na pewno nie wszystkie jej zastosowania, więc nawet jeśli ktoś poszukuje czegoś bardziej oryginalnego, to gadżety bawełniane przyjdą mu z pomocą.