Mass Denim

Mass Denim i współczesny styl uliczny

Z końcem poprzedniego wieku na polskim rynku pojawiło się bardzo wiele firm z różnych branż. Niektóre zniknęły dość szybko, inne utrzymały się kilka lat, a część, w sprzyjających warunkach, szybko się rozwinęło i zdobyło na rynku dobrą pozycję.

Mass Denim wyznacza trendy

Mass DenimWiele z nich istnieje do dziś, na przykład w branży odzieżowej, i nie tylko nadąża za światowymi trendami, ale także kształtuje własne, udowadniając skutecznie, iż polskie marki nie są w niczym gorsze od zachodnich, a zdolni przedsiębiorcy mają spore szanse na sukces. Tak stało się na przykład w przypadku marki Mass Denim, znanej początkowo jako Mass Dnm, która zainspirowała się muzyką hip-hopową i stylem ulicznym. Zdobywał on wtedy rosnącą popularność na Zachodzie, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, w których pojawiło się najwięcej utalentowanych raperów i grono fanów hip-hopu szybko rosło. Rosło też ich zapotrzebowanie na nowy styl ubrań, który pozwoli im wyrażać siebie i odróżniać się w masie ludzi na ulicach, ale też identyfikować się z osobami lubiącymi podobny styl co oni. Na styl uliczny miała też wpływ subkultura punków, którzy przerabiali ubrania, tworząc własny, wyjątkowy styl.

Mass DenimTwórcy Mass Denim nie kopiowali po prostu zachodnich wzorów, ale wyznaczali własne trendy, pokazując, na co ich stać. Z czasem marka zaczęła się rozrastać, szczególnie gdy w jej promocji pomogły znane muzyczne twarze. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż coraz większa liczba konsumentów zwraca większą uwagę na to, co nosi, nie tylko pod względem stylu, ale także jakości wykonania, pochodzenia produktu i wartości, jakie niesie ze sobą określona marka. Mass Denim to marka polska, produkująca w Polsce i cechująca się wysoką jakością wykonania odzieży. W jej ramach można znaleźć między innymi modne spodnie – joggery, chino – koszulki, bluzy, czapki, szorty, plecaki, akcesoria… Marka pozwala ubrać się właściwie z góry na dół, poza butami, ale do tego tylu pasuje obuwie w sportowym typie, więc nie ma problemu z jego wyborem. Komu podoba się odzież tej marki, dla kogo jest odpowiednia? Przede wszystkim dla osób młodych, które poprzez ubiór lubią wyrażać siebie, a do tego podoba im się uliczny casualowy styl. Mass Denim oferuje kroje zarówno bardziej klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne.

Markę wyróżniają duże loga i napisy na ubraniach czy dodatkach, przeważnie będące po prostu samą nazwą firmy, zapisaną różnorodnymi krojami czcionki. W ramach jednej marki można więc znaleźć różny styl i dopasować go do swojego. Z pewnością będzie to wartościowy zakup.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/cordi.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4670