targi

Mobilna sala szkoleniowa

W coraz większej liczbie firm stawia się na rozwój pracownika, bowiem zadowolony pracownik ze swojej pracy będzie również pracował znacznie efektywniej. Właściciele przedsiębiorstw doskonale liczą się z tym, że profesjonalne szkolenia dane pracownikowi zaowocują, ponieważ swoją cenną wiedzą będzie starał się budować pozycję firmy jak również dzielić się z kolegami, koleżankami.

Jakie musza być systemy wystawnicze?

targiSzkolenia wśród profesjonalistów są bardzo ciężkim tematem, ponieważ mają oni nie tylko bardzo napięty grafik ale również często występują tylko w dużych ośrodkach, a co za tym idzie trzeba liczyć się z dość wysokimi kosztami nie tylko samego szkolenia ale również dojazdu czy zakwaterowania pracowników. Dlatego też sami szkoleniowcy jak i firmy eventowe starają się znaleźć w miarę uniwersalne rozwiązanie, które sprawi iż wilk będzie syty i owca cała. Dużym problemem z organizacją takich wydarzeń na tak zwaną ostatnią chwile jest brak odpowiednich sal konferencyjnych czy ich bardzo słabe wyposażenie. W takim wypadku coraz częściej nawiązuje się współpracę z producentem systemów wystawienniczych, który produkuje na specjalne zamówienie tak zwaną mobilną salę szkoleniową. Może się wydawać to nieco abstrakcyjne, jednak jak się okazuje takie innowacyjne rozwiązania coraz częściej wchodzą do biznesu.

targiNaturalnie, aby taki system wystawienniczy przerobiony na salę wykładową przewieźć niezbędny jest odpowiedni środek lokomocji, jednak wynajem większego busa czy samochodu dostawczego nie stanowi większego problemu. Osoba zamawiająca taką mobilną salę ma wgląd do projektu od pierwszych kresek namalowanych na papierze, dzięki czemu może bieżąco wprowadzać wszelkie zmiany, modyfikacje czy zawracać uwagę na poszczególne elementy. W takiej mobilnej sali można również zadbać o multimedialny sprzęt najwyższej jakości. Telewizory plazmowe, dobre nagłośnienie oraz odpowiednie oświetlenie będą najważniejsze. Jednak warto postawić także na rzutnik do prezentacji jak również ekran. Sala szkoleniowa nie powinna być duża – lepiej jest zrobić kilka szkoleń w małych grupach – na przykład dwudziestoosobowych. Trzeba jednak pamiętać o jednej, chyba najważniejszej rzeczy. Taka sala mobilna powinna znajdować się w pomieszczeniu zamkniętym, na przykład na hali czy dużej sali gimnastycznej.

Okazuje się to tym bardziej przydatne, jeśli szkolenie jest częścią jakiegoś większego eventu czy też biznesowych spotkań. Mobilna sala szkoleniowa może okazać się być profesjonalnym rozwiązaniem na problemy z brakiem miejsc czy szybką organizacją szkoleń.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/cordi.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4670