pieczątki na zamówienie

Samotuszująca pieczątka wyparła ręczne stemple

Wykonywanie ręcznych stempli od dawna nie jest już praktykowane – tego rozwiązania trzymają się chyba tylko nieliczni tradycjonaliści. W niemal wszystkich biurach i urzędach znajdziemy automatyczne pieczątki. Ich działanie opiera się na pracy wbudowanej płytki tuszującej – umożliwia ona dozowanie właściwej ilości tuszu na płytkę tekstową podczas każdego użycia.

Wygoda stosowania pieczątek automatycznych

pieczątki na zamówienieW odróżnieniu od ręcznych stempli, ta metoda jest nie tylko praktyczna, ale też pozwala na szybką pracę bez możliwości zabrudzenia się tuszem. Samotuszujące pieczątki na zamówienie z Łodzi polecane są wszystkim, którzy szukają dobrej pieczątki do zastosowań biurowych, jak i domowych. Pieczątka jest jednorazowym zakupem, dlatego warto wybrać tę, która charakteryzuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Jedynym elementem, który należy wymieniać w pieczątce, jest wspomniana już płytka tuszująca. Wraz z intensywnym użytkowaniem pieczątki, odbicie staje się coraz bardziej blade – to oznacza, że to właściwy czas na wymianę wkładki tuszującej na nową. W ten sposób odzyskamy głębię koloru. Zapasowe płytki tuszujące można kupić u każdego producenta pieczątek. Nie musimy martwić się też tym, że nie będziemy potrafili samodzielnie przeprowadzić wymiany płytki. Jest to bowiem proces naprawdę prosty – w zależności od modelu pieczątki, wystarczy nacisnąć lub pociągnąć wkładkę: wówczas mechanizm trzymający ją odblokowuje się i możemy wyciągnąć płytkę tuszującą poza pieczątkę.

pieczątki na zamówienieOsoby zastanawiające się nad pieczątkami, stoją przed bogatą ofertą różnych producentów. Znajdują tam zarówno pieczątki firmowe, jak i datowniki oraz numeratory. Producenci proponują pieczątki wykorzystujące różne środki zwiększające komfort podczas użytkowania. Na przykład w wielu ofertach znajdziemy pieczątki z okienkiem pozycyjnym – okienko to jest całkowicie przezroczyste i pokazuje użytkownikowi, w jakim miejscu zostanie wykonany stempel. Niektóre pieczątki posiadają też specjalne uchwyty, które ułatwiają wymianę wkładki tuszującej. Dzięki temu, że oferta producentów jest naprawdę szeroka, z pewnością uda nam się zakupić pieczątkę, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Wiele sklepów z pieczątkami oferuje też wykonywanie gumek do pieczątek na miejscu, od razu po złożeniu zamówienia przez klienta.

Trwa to zazwyczaj raptem 15 minut – po tym czasie możemy cieszyć się własną, oryginalną pieczątką. Niezależnie od wyboru, zwróćmy uwagę na to, czy dany wyrób jest neutralny dla środowiska – to znaczy, czy nie zwiększa emisji dwutlenku węgla. Wybierając rozwiązanie ekologiczne, dbamy o nasze środowisko.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/cordi.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669